/Files/images/2020/13014.jpg

Шановні батьки!

На цій сторінці сайту Ви знайдете завдання для дошкільнят за рубриками:

/Files/images/batkam/прз.jpgПлатформа:

Практичні

завдання"Як навчитися читати і писати"

У сучасному світі батькам необхідно самостійно розвивати/Files/images/kartinki/48jQ7HMxLHs.jpg дітей. Оскільки нині першокласники повинні знати і вміти набагато більше, ніж їх однолітки десятки років тому. Без розвиваючих занять, логічних завдань, над рішеннями котрих необхідно замислитися, першокласники йдуть по шляху шкільного навчання без спеціальних навичок і знань. І це засмучує саму дитину, адже у віці 6-7 років не хочеться розуміти, що нічого не знаєш і не вмієш. Звичайно, кожна дитина розвивається так, як їй зручно. Цей процес індивідуальний, але він також залежить і від підходу батьків. Якщо з першокласником постійно займатися, то розвиток його здібностей (навчитися читати, навчитися писати букви і цифри) відбувається набагато швидше, ніж у дітей без таких можливостей.

"Розвиток логіки і абстрактного мислення"

Основна мета при розробці практичних завдань - завдання для дошкільнят 6-7 років повинні різнобічно розвивати абстрактне мислення і логіку у дошкільнят. Так, як Ви не лише надаєте своєму школяру основи знань, але і вчите його самостійно робити висновки і відкриття. Також дуже важливим є тренування пам'яті для дітей, адже йдучи в 1 клас доводитися швидко освоїти і запам'ятати багато інформації.

"Завдання по математиці для дошкільнят в ігровій формі"

Особливе значення для закладення розвитку логічного мислення /Files/images/kartinki/i (1).jpg посідає математика. Саме ця наука задає фундамент правильному, раціональному мисленню на все життя. Звичайно ж, більшість першокласників цей предмет не хочуть сприймати, він їм нецікавий. Дуже важливо, за твердженням психологів і педагогів, щоб завдання по математиці для дошкільнят викликали у нього інтерес і подавалися в ігровій формі. Адже є стільки захоплюючих і цікавих завдань по математиці, які не можуть не викликати у нього цікавість! Можна розпочати з рахунку сходинок, квітів і т. д. Комусь подобається одне, комусь інше. Ще раз нагадаємо, що до різних дітей необхідний різний підхід. Дуже важливо, щоб діти могли мислити самостійно і контролювали свої дії без допомоги батьків.
Математика здатна підняти розумовий рівень, а також організовує і упорядковує мислення вашої дитини.

"Розвиваючі практичні завдання для першокласників від childdevelop.com.ua"/Files/images/kartinki/zanyatie.gif

Зрозуміло, що не лише розвиваючі практичні завдання длядітейдають можливість освоїти і вивчити всю шкільнупрограму, навчитися писати, читати по складах, бути самостійними і всебічно розвиненими. Практичні завдання для дошкільнят обов'язково вироблять вміння у Вашій дитині вдумуватися, міркувати і робити самостійні висновки. На нашому сайті childdevelop.com.ua Ви завжди знайдете завдання для підготовки до школи які будуть цікаві Вашій дитині і які вона зможе виконати самостійно.


/Files/images/kartinki/59788979_images_8514536819.jpgПлатформа:
Завдання
з математики
для дошкільнят

На цій платформі Ви продовжуєте вивчення математики для дітей дошкільного віку. Знання дитини стають глибшими, тож у ході виконання вправ їй часто дається більша свобода дій. Збільшуються числа і кількість математичних дій, які дитина вчиться з ними виконувати. Для цього рівня особливе значення має розвиток уваги, адже учень вчиться виконувати математичні завдання, як складову частину чогось ще. Збільшено кількість вправ з ігровою тематикою, тож окрім безпосередньої лічби та інших простих дій, учень має змогу опрацьовувати нові знання на практиці у цікавих іграх. Разом з цим - тренування поглибшують розуміння дитиною принципів математичних величин. Учень не просто завчає, а дійсно опановує арифметичні операції з числами і цифрами.

/Files/images/kartinki/unnamed (2).jpgПлатформа
Завдання
з української
мовиМова є головним інструментов комунікації та вираження власних думок, ідей, почуттів. За допомогою вправ цього розділу учень не тільки краще зрозуміє структуру мови, а й тренуватиметься краще нею користуватись. Всі завдання мають ігрову форму, яка стимулює уяву дитини та збільшує її інтерес до вивчення рідної мови. Теми, яких торкаються вправи цього розділу,– різноманітні. Є завдання, що присвячені фонетиці, тобто звукам та мовленню, а є вправи, які зосереджені на вивчені граматики та правил правопису. Всі вони створюють єдиний комплекс знань про мову. У ході виконання вправ даного розділу дитина і закріплює отримані у школі теоретичні знання, і отримує можливість покращити практичне володіння мовою.

/Files/images/kartinki/pravilo.png

/Files/images/kartinki/36703adb63fe7bfa0d5ff36854b0cbb1.jpg


Дистанційні завдання

для дітей 3-4 років

Кiлькiсть переглядiв: 144