/Files/images/33.JPGУ нашому садочку функціонує 11 груп.

З них 2 групи для наймолодших. Це група "Карапузи-1" (вихователі Кайда Надія Павлівна, Пшенична Наталія Вікторівна) та група "Карапузи-3" (вихователі Здельник Ірина Сергіївна, Пшенична Наталія Вікторівна).

Для дітей дошкільного віку відкрито 9 груп.

З них розташовані на першому поверсі - група №4 "Пролісок" (вихователі Перетятько Алла Борисівна, Шептун Зінаїда Георгіївна) та група №5 "Ромашка" (вихователь Денисенко Зоя Гаврилівна).

На другому поверсі дітлахів радо зустрічають: група №2 "Калинонька" (вихователь Домбрвська Валентина Петрівна), група №6 "Веселка" (вихователь Табельська Тетяна Миколаївна), група №8 "Дзвіночок" (вихователь Добродомова Ганна Михайлівна), група №9 "Перлинки" (вихователь Чайка Лариса Миколаївна ), група №10 "Сонечко" (вихователі Калініченко Антоніна Митрофанівна, Комарова Тетяна Семенівнвна), група №7 "Соняшник" (вихователь Сосненко Людмила Іванівна), група №11 "Волошка" (вихователі Гордіюк Ніна Антонівна, Ковальова Ніна Степанівна).

/Files/images/7144.gif