Святий Миколай до нас завітай.

2016-12-19

/Files/images/svyatkumo/1324630502_1322761117_svyatiy-mikolay.jpg

День Святого Миколая – улюблене святоусіх дітей. Кожного року, 19 грудня, приходить він, непомітно проникаючи у їхнє житло.Вони з нетерпінням чекають пробудження, а подушечки чи черевички наповнюються подарунками.Настання свята чекають не тільки діти.Навіть дорослій людині іноді хочеться повернутися в дитинство і вірити у щось незвичайно чарівне.Це свято прекрасний привід впустити в свій будинок казку і насолоджуватися нею разом з дітьми, а вони вміють це робити краще за всіх.Така казка завітала і в наш дитячий садок. Вихователі та музичні керівники так організували казкове дійство, що малеча не лише танцювала, співала, читала вірші, грала у веселі ігри, а й відчувала себе головними героями свята.