• Ви знаходитесь тут:

Сію, вію, посіваю, з Новим роком свіх вітаю!

2018-01-15

/Files/images/2016/IMG_7228.JPG

На передодні старого Нового року, по народному Щедрий вечір або свято Меланки, щедрувальники збиралися у гурти, розігрували невеличкі театральні сценки, грали, співали, танцювали та "водили козу".

У Дошкільному навчальному закладі в переддень свята Святого Василя, 13 січня, залунали голосні щедрівки «Добрий вечір тобі, пане господарю!». Дорослі і діти бажали один одному щастя, здоров'я, достатку. А ще до дошкільнят завітали казкові герої - Меланка, Василь і Коза. Діти дозволили Козі весело поскакати, адже, де Коза ходить - там жито родить, де Коза туп-туп – там жита сім куп, де Коза рогом- там жито стогом… Господиня запросила колядників в гості і на наступний рік, почастувала всіх присутніх печивом, цукерками, яблуками.