Скоро до школи!

2018-03-26

/Files/images/2018/IMG_8451.JPG

Дитина, що вступає до школи, має бути зрілою у фізіологічному й соціальному відношенні, вона має досягти певного рівня розумового й емоційного розвитку.

Навчальна діяльність потребує певного запасу знань про навколишній світ, сформованності елементарних понять. Дитина повинна володіти розумовими операціями, вміти узагальнювати й диференціювати предмети і явища довкілля, вміти планувати свою діяльність і здійснювати самоконтроль. Важливе позитивне ставлення до навчання, здатність до саморегуляції поведінки і вияву вольових зусиль.

На цьому тижні практичний психолог дитячого закладу, Органова Т.В., провела діагностику "шкільної зрілості" дітей старшого дошкільного віку. Дошкільняти порадували своїми результатами.