• Ви знаходитесь тут:

• Новини

Семінар-практикум для вчителів-логопедів закладів дошкільної освіти Шевченківського району м. Харкова

2019-11-01

/Files/images/2019/IMG_3706.JPG

В ДНЗ пройшов семінар-практикум для вчителів-логопедів закладів дошкільної освіти Шевченківського району м. Харкова «Взаємозв’язок у роботі вчителя-логопедата музичного керівника щодо оптимізаціїмовленнєвого розвитку дитини дошкільного віку»

Його метою було актуалізувати питання пошуку шляхів підвищення ефективності корекційно-розвивальної роботи з дітьми спеціальних логопедичних груп через активізаціювзаємодії вчителя-логопеда та музичного керівника та ознайомити з досвідом практичного застосування елементів музично-оздоровчих технологій в роботі здітьми, що мають вади мовлення.