Практичні поради для розмов з дітьми

2020-03-20

/Files/images/karantin/корб.jpg

Зараз, коли люди в усьому світі говорять про запобіжні заходи, щоб захистити себе, свої родини та громади від коронавірусу (COVID-19), важливо, щоб діти могли продовжувати навчатися, і цей процес відбувався у середовищі доброзичливому, шанобливому, інклюзивному та дружньому до всіх.

Нижче наведено кілька порад для вчителів про те, як можна залучити учнів різного віку (дошкільного, початкових класів, молодшої та старшої середньої школи) до попередження та контролю над поширенням коронавірусу й інших вірусів. Під час будь-яких розмов або заходів необхідно брати до уваги конкретні потреби дітей, рекомендації, видані вашим навчальним закладом, місцевими та / або центральними органами влади, а також треба спиратися на надійні джерела, такі як ЮНІСЕФ або Всесвітня організація охорони здоров’я.

Детальніше дивіться устатті на сайті ЮНІСЕФ.