• Ви знаходитесь тут:

Чим занятися з дітьми під час карантину.

2020-03-23

/Files/images/karantin/ктин.png

Якщо школярі під часкарантинухоч якийсь час зайняті навчанням і домашніми завданнями, тодопитливі непосиди до6 років можуть за лічені хвилини повалити будинок вхаос, якщо їх енергію незвернути впотрібне русло.

Під час карантину 2020 року і обмеження соціального життя діти втратили розвиваючі заняття всадах і гуртках, повноцінні прогулянки, зустрічі здрузями і часто навіть бабусями і дідусями. Однак їм потрібно продовжувати розвиватися. Щоробити батькам? Стежити, щоб діти отримували повноцінне харчування і вітаміни, дотримувалися розпорядку дня, дихали свіжим повітрям. Як мінімум, регулярно провітрюйте і стежте зачистотою. Для безпеки дітей стежте, щоб вони незалишалися наодинці в кімнаті або набалконі з відкрилися вікнами або встановіть спеціальні захисту або решітки.

Навіть якщо випрацюєте вдома, знаходите час від часу півгодини, щоб посидіти здитиною. Якщо ваша фантазія нейде далі розмальовок пряток і спорудження«халабуди»(щовже непогано), ось щесписок 10 ідей від НВ, чим можна зайнятися з дітьми дошкільного віку, щоб їх захопити.

• Влаштуйте день народження улюбленої іграшки
  • Визначте предмет-скарб, заховайте його і влаштуйте пошуки скарбу
  • Влаштуйте показ мод, віддавши дитині врозпорядження будь-який одяг(яканестановить небезпеки)
  • Відкрийте запаси пластиліну«начорний день» і втілюйте зним найвеселіші ідеї
  • Спечіть разом печиво уформі тварин або морських мешканців.
  • Підготуйте листівки доВеликодня своїми руками
  • Зніміть разом слоу-мо відео нателефон
  • Танцюйте і дурійте

Незабувайте про користь руху. Зачас карантину діти можуть навчитися танцювати, абатьки— скинути зайву вагу. Якщо увас немає ігрової консолі, скористайтеся«студентським»варіантом і запустіть геймлей відео зJust Dance, Dance Central або Dance Dance Revolution наYoutube