День фізичної культури та спорту!

2020-09-11

/Files/images/2020/IMG_6915.JPG

нагоди дня фізичної культури і спорту у КЗ "ДНЗ №27" був проведений "День фізкультури і спорту". Метою якого було: формувати у дошкільнят уявлення про Олімпійські ігри сучасності як частини загальнолюдської культури. Підтримувати інтерес дітей до різних видів спорту; долучити дітей до здорового способу життя; сприяти фізичному розвитку дітей, їх силі, швидкості, спритності; створити у дітей уявлення про Олімпійські ігри, як мирного змагання метою фізичного вдосконалення людей, в якому беруть участь народи всього світу; виховувати почуття гордості за спортивні досягнення України, за перемоги на Олімпіадах; закріплювати знання дітей про символи і ритуали Олімпійських ігор; зміцнити доброзичливі стосунки між дорослими і дітьми; сприяти розвитку у дітей змагальних якостей почуття взаємодопомоги, підтримки.