День здоров'я

2021-03-29

/Files/images/2021/unnamed (3).jpg

У цікавій формі з опорою на наочність у всіх групах в садочку пройшов

ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я.

Вихователі розповідали дітям про будову людського організму, особливості функціонування різних органів та систем, взаємозв’язок між нашим харчуванням та станом здоров’я. Розказували дошкільникам, що зміцненню здоров’я сприяють заняття спортом, зокрема силові вправи. Обговорили з дітьми правила збереження та зміцнення здоров’я та виготовляли спільні плакати, які розмістили у груповому приміщенні:“Бережемо здоров’я змалку”,“Ознаки здоров’я”,“Ланцюжок здоров’я”.

Провели онлайн консультацію для батьків щодо традиційних і нетрадиційних способів оздоровлення дошкільників. Читали дітям казку Олександри Бичковської «Казка про те, як хлопчик Степанко здоров’я шукав». Обговорюючи пригоди хлопчика, звертали увагу дошкільників на поради, які він отримував:«Хочеш бути здоровим, їж свіжі овочі»,«Починай свій день з гімнастичних вправ»,«Хто добре жує, той добре живе» тощо. Подивилися з дітьми мультфільми, зокрема із циклу «Азбука здоров’я» від «Смішариків» та за віршами Корнія Чуковського «Айболить» (Київнаукфільм, 1984) та «Мийдодір» (Союзмультфільм, 1954).