• Ви знаходитесь тут:

Свято гумору та сміху з веселим клоуном

2021-04-01

/Files/images/novini/image0-0пи02.jpg

Дитинство – радісна пора в житті кожної людини, коли весь світ, начебто, посміхається тобі назустріч. Гумору притаманні якості, співзвучні з потребами маленьких дітей, їх життєлюбністю, бажанням порадіти разом, прагненням до відкриття нових, несподіваних граней буття. Навіть складні життєві проблеми може розв'язувати лише оптимістична, впевнена в собі, позитивно налаштована людина, яка з будь-якої ситуації може зробити позитив.

Саме тому, з метою формування в дошкільників почуття гумору та створення емоційно-позитивної атмосфери, сприяючи відпочинку дітей та з нагоди Дня сміху, в нашому закладі, сьогодні була організована та проведена розвага «День гумору», яку підготували вихованці нашого садочка разом з вихователями та музичними керівниками.