• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Основні напрями діяльності

/Files/images/bez_imeni1_1.jpg


Головна мета ЗДО №27- найбільш повне розкриття творчого потенціалу, природних здібностей вихованців та вихователів у їх взаємозв'язку, створення доброзичливої, творчої атмосфери, де враховувалися б інтереси та бажання дитини, створювалися умови для прояву самостійності, ініціативи, творчості.

/Files/images/cont.gif

Основними завданнями ЗДО є:

- охорона життя та зміцнення здоров'я дітей;
- забезпечення інтелектуального, особистісного та фізичного розвитку дитини;
- здійснення необхідної корекції відхилень в розвитку дитини;
- взаємодія з сім'єю у вихованні дітей для забезпечення повноцінного розвитку дитини;
- підвищення професійної майстерності вихователів на основі досягнень психолого-педагогічних наук, передового досвіду ЗДО міста, вихователів свого ЗДО;
- розвиток творчих та розумових здібностей дитини;
- залучення дітей до загальнолюдських цінностей.

/Files/images/2сайт.jpg

Пріоритетні завдання на 2023–2024 навчальний рік:

1. Формування у дітей необхідних компетенцій, навичок самостійної та спільної діяльності, активної взаємодії у соціумі шляхом створення багатофункціонального, варіативного, доступного, безпечного предметно-просторового середовища, сприятливого для гармонійного розвитку особистості дошкільника як гаранту готовності до Нової української школи та реалізації індивідуальних творчих потреб кожної дитини.

2. Збереження та зміцнення здоров’я дітей, формування у них розуміння цінності власного здоров’я, необхідності дотримання правил безпеки життєдіяльності.

3. Впровадження сучасних підходів до логіко-математичного розвитку дошкільників в процесі розумово-пізнавальної діяльності.

4. Удосконалення роботи щодо формування комунікативно-мовленнєвої компетенції дітей дошкільного віку шляхом упровадження інноваційних методик і технологій.

5. Продовжувати розвивати основи патріотичної свідомості дошкільників з високими морально-духовними якостями, навичками культури спілкування, знаннями про українську культуру та звичаї, як важливими чинниками національно - патріотичного виховання.

6. Продовжувати роботу щодо забезпечення цілісного підходу до формування мовленнєвої компетенції дошкільників у світлі програми виховання і навчання дітей від 2-х до 7-ми років «ДИТИНА».

/Files/images/17.gif

Реалізація виховного впливу відбувається на всіх етапах спільної діяльності, яка організується та обсновується на принципах діяльного підходу.

Завдяки психологічному комфорту та теплому мікроклімату, створеному працівниками ЗДО, вихованці виростають компетентними в усіх сферах життєдіяльності, здоровими та бадьорими, готовими до подальшого життя.

Діти - наше багатство, наша радість та інвестиція в майбутнє. Дитячий садочок - це перше місце в житті дитини, де вона перебуватиме без мами і тата достатньо довгий проміжок часу. Завдання батьків - передбачити всі можливі ситуації і допомогти малюку і вихователеві подолати ті несподіванки, які можуть виникнути під час перебування в дитячому садочку.

/Files/images/поделки.gif

Кiлькiсть переглядiв: 6085