Консультація для батьків

2017-08-04

/Files/images/bezpeka/2c7cbc65034e.jpg

Проведено консультацію для батьків вихователями всіх вікових групДНЗна тему: "Попередження дитячого травматизму вдома".

Основні поради:

Не залишайте дітей без нагляду.

Перевірте обладнання дитячого майданчика на предмет виявлення травмуючих чинників. Особливо уважно обстежте пісок: в ньому можуть бути скло та гострі металеві предмети.

Огляньте територію навколо будинку і перевірте наявність відкритих підвалів, каналізаційних люків, ям, електрощитів, недобудованих об'єктів, стоянок автотранспорту тощо.

У літній період зростає небезпека зараження інфекційними захворюваннями. Зберігайте продукти тільки в холодильнику . Не беріть з собою в дорогу швидкопсувні продукти – м’ясні паштети , ковбасу , сир і т.д. Суворо дотримуйтеся правила не пити влітку сиру воду. Купаючись у водоймах , вчіть дітей не ковтати річкову або морську воду.

Здоров’я дітей знаходиться тільки в руках люблячої і турботливої матері!