• Ви знаходитесь тут:

/Files/images/we0.png/Files/images/7140.gif

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Заклад дошкільної освіти № 27

запрошує дітей раннього та дошкільного віку.

Основні засади, на яких ґрунтується організація освітнього процесу в нашому садочку:

- "Здоров´я дитини – понад усе!";

- розвиток творчості й фантазії у дітей і працівників;

- створення в закладі доброзичливого мікроклімату між дорослими і дітьми;

- врахування індивідуальних психолого-анатомічних особливостей кожної дитини;

- добра підготовка дітей до навчання в школі.

В закладі функціонують 11 вікових груп.
Працюють 2 групи 12-годинного перебування (07.00 - 19.00), 3 групи 10,5-годинного перебування (07.30-18.00), 6 груп 9-годиного перебування дітей (08.00 - 17.00).
З 01.09.2011 р. в ЗДО функціонують 2 логопедичні групи (спеціальні групи для дітей з вадами мовлення).

Заклад дошкільної освіти у своїй роботі керується:

- Законом України "Про дошкільну освіту";

- Законом України "Про освіту";

- Базовим компонентом дошкільної освіти (нова редакція);

- Положенням про дошкільні навчальні заклади;

- Власним Статутом та іншими нормативно-правовими актами чинного законодавства.

Діяльність закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти, це:

- створення умов для повноцінного виховання, навчання та комфортного перебування дітей;

- взаємодія сім´ї та закладу дошкільної освіти з питань формування фізичного, психічного та соціального здоров´я дошкільників;

- формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та нахилів, набуття нею соціального досвіду.

Відповідно до вимог Програми "Дитина" педагоги впроваджують нові методики і технології навчання. У всіх вікових групах створено предметно-ігрове середовище, яке сприяє повноцінній реалізації потенційних сил дитини. Протягом усього дня перебування в садочку та в процесі навчальної діяльності діти набувають життєвих навичок, отримують знання про оточуючий світ, оволодівають універсальними засобами життєдіяльності.

Турбота про фізичне та психічне здоров´я завжди була і залишається одним із пріоритетів закладу, тому педагоги всебічно сприяють оптимізації рухового режиму, використовуючи всі засоби фізичного виховання в різних організаційних формах.

Мовленнєва компетентність дошкільника, як запорука успішної підготовки до навчання у школі впроваджується у повсякденному житті, включаючи заняття, ігрову діяльність, дитячу творчість, виставки дитячих робіт, концерти, розваги, хвилинки милування природою.

Важливого значення в роботі набувають питання виховання позитивного емоційно-ціннісного ставлення до себе та ближнього: самосприйняття, впевненість, радість власної спроможності, почуття свободи, помірковане ставлення до труднощів, критики, помилок, переживання, співчуття та співрадості, готовності допомагати, проявляти прихильність один до одного.

У поліпшенні якості роботи вихователів велике значення мають педагогічні ради, семінари-практикуми, тренінги, колективні перегляди занять, конкурси.

Працівники закладу освіти велику увагу приділяють оздоровленню та загартуванню дітей.

Музично-естетична діяльність дитини в закладі дошкільної освіти розглядається як цілісна система, в якій усі види діяльності в поєднанні їх змістовного, мотиваційного та операційного моментів спрямовані на розвиток і виховання музичної активності, ініціативи дітей. Також музикотерапія використовується і на заняттях з фізичної культури, з образотворчої діяльності, під час гімнастики.

Зазвичай в закладі плідно працює гурток з вивчення англійської мови. Проте зараз його діяльність тимчасово призупинена.

Направленість методичної допомоги закладу спрямована на формування педагогічної компетентності педагога, його професійної зрілості щодо впровадження Програми виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина».

В нашому садочку працює дружній колектив педагогів та обслуговуючого персоналу, який має багаторічний досвід спілкування з дітьми різного віку. Наші основні критерії у роботі - вміння педагога з повагою ставитися до дитини, з розумінням перейматися проблемами дітей, щире бажання прийти на допомогу у важку хвилину не тільки дитині, а й батькам, і своїм колегам.

Наші співробітники - це творчі, ініціативні, відповідальні, справедливі люди, для яких робота не лише необхідність, а перш за все величезна відповідальність і задоволення.

/Files/images/7140.gif