/Files/images/33.JPGУ нашому садочку функціонує 11 груп.

З них 2 групи для наймолодших. Це група "Бджілка" (вихователь Кайда Надія Павлівна) та група "Джмелик" (вихователь Здельник Ірина Сергіївна, Катаєва Галина Батиргаліївна).

Для дітей дошкільного віку відкрито 8 груп.

З них розташовані на першому поверсі - група №4 "Пролісок" (вихователі Шептун Зінаїда Георгіївна та Денисенко Зоя Гаврилівна).

На другому поверсі дітлахів радо зустрічають: група №2 "Калинонька" (вихователь Домбровська Валентина Петрівна), група №6 "Веселка" (вихователі Тинчерова Анна Сергіївна та Денисенко Зоя Гаврилівна), група №8 "Дзвіночок" (вихователь Добродомова Ганна Михайлівна), група №9 "Перлинки" (вихователь Чайка Лариса Миколаївна ), група №10 "Сонечко" (вихователі Калініченко Антоніна Митрофанівна, Комарова Тетяна Семенівнвна), група №7 "Соняшник" (вихователь Сосненко Людмила Іванівна), група №11 "Волошка" (вихователь Малікова Світлана Олексіївна).

/Files/images/7144.gif