Міжнародний День рідної мови

2022-02-21

/Files/images/ukrana/maxresdefault (1).jpg

Сьггодні вихователі та вихованці долучилися до відзначення Міжнародного дня рідної мови. Цей день у дошкільному закладі був насичений різноманітними навчальними і виховними заходами. У своїй роботі вихователі ставили за мету розкрити дітям усю красу української мови, її багатство.

Впродовж дня, при відзначенні Міжнародного дня рідної мови, у садку проводились різноманітні заходи: книжкова виставка «О рідна мово, скарб мій!», поповнено у групах бібліотечку для дітей книжками на українській мові, інформаційні «хвилинки» для батьків «Мово! Ти дзеркало душі, країни та народу!», розроблені поради для педагогів «Відкрий, о мово рідна, свої скарбниці золоті», проведені тематичні заняття з дошкільниками на тему «Мова рідна. Слово рідне», «Із скарбниць народних – до сердець дитячих», «Подорож Україною», «Я - українець, моя рідна мова - українська», літературна вікторина «На галявині казок».