• Ви знаходитесь тут:

Всеукраїнська науково-практична конференція

2022-11-08

/Files/images/2022/6369004ada3cc333836387.jpg

8 листопада 2022 року виховатлі ДНЗ №27 взяли участь у Всеукраїнські науково-практичні конференції«Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи» за участю науковців НАПН України, спеціалістів МОН та ДУ «УІРО» у галузі дошкільної освіти.

Мета конференції: ознайомити з результатами експериментального вивчення готовності дитини 6-7 років до навчання в умовах сучасної школи.

Питання для обговорення:

• теоретичні аспекти проблеми наступності між дошкільною та початковою освітою;
  • наукові засади, на яких проводиться експрес-діагностика оцінювання готовності дитини до систематичного навчання «Чарівні перетворення».

Організатори заходу:Міністерство освіти і науки України, Інститут психології імені Г. С. Костюка НАПН України, ДУ «Український інститут розвитку освіти» за підтримки ТОВ «Ранок».