• Ви знаходитесь тут:

«Подаруй частинку тепла захисникам» - міська акція

2023-12-01

/Files/images/2023/d180.jpg

Любі діти, шановні батьки та педагоги!

Запрошуємо дошкільнят, батьків та педагогів активно долучитися до міської акції “Подаруй частинку тепла захисникам”, яка проводиться у грудні 2023 року.Мета проведення акції: потурбуватись про воїнів, які боронять наше сьогодення, ризикуючи власним здоров’ям та життям; подякувати героям сучасності, мотивувати та нагадати нашим захисникам та захисницям, як сильно в них вірять не лише дорослі представники освітнього фронту, а й малеча та юне покоління – майбутнє України.Роботи приймаються у 2 етапи:І етап з 01.12 по 12.12.2023 – приймання робіт від дошкільнят, батьків, педагогів дошкільної освіти, учнів та вчителів початкової школи.II етап з 13.12 по 24.12.2023 – приймання робіт від учнів 5-11-х класів, педагогів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.